dawar
13 دی 1401 - 21:00

بازی مقابل گیتی پسند بسیار حساس است

قم- سرمربی تیم فوتسال آنا صنعت قم دیدار جمعه پیش رو مقابل گیتی پسند اصفهان را برای خود و بازیکنانش بسیار حساس ذکر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد کشاورز عصر سه شنبه در حاشیه تمرین تیمش به خبرنگاران اظهار داشت: بازی با گیتی پسند که یک تیم پر مهره می‌باشد برای ما حساس است و از این رو با تمام توان به مصاف این تیم می‌رویم.

سرمربی تیم فوتسال آنا صنعت قم افزود: سعی می‌کنیم با نمایش خوب برابر گیتی پسند، مردم قم، هواداران و تمام آنهایی که برای تیم آنا صنعت زحمت می‌کشند و دل‌شان برای این تیم می‌تپد را خوشحال کنیم.

وی با اشاره به دیدار هفته گذشته تیمش برابر گهر زمین سیرجان گفت: بازیکنان تیمم را به خاطر بازی خوب و قابل قبول و اجرای دستورات کادر فنی در این دیدار تحسین می‌کنم.

کشاورز بازیکنانش را شایسته کسب نتایج موفق در هفته‌های آینده لیگ برتر فوتسال دانست و گفت: در بازی مقابل گهرزمین نمایش خوبی داشتیم، ضمن اینکه بارها موقعیت گل ایجاد کردیم و توانستیم از این تیم در خانه خود با دو گل پیش افتاده و حریف بالای جدولی خود را تا آستانه شکست پیش ببریم.

وی تصریح کرد: نوع بازی ما در مقابل گهرزمین نشان داد که تیم آناصنعت پاسارگاد ترقی کرده و بازیکنان جوانش استعداد و شایستگی‌های زیادی برای پیشرفت و خلق نتایج شگفت‌انگیز دارند، اتفاقی که با وحدت تاکتیکی بیشتر قطعاً می‌توانیم از این هفته مصمم‌تر رقم بزنیم.

دیدار تیم‌های آنا صنعت پاسارگاد قم و گیتی پسند اصفهان از چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتسال جمعه هفته جاری و از ساعت ۱۶ در سالن ورزشی شهید حیدریان قم برگزار می‌شود.
گیتی پسند با ۴۲ امتیاز در رده دوم و آنا صنعت با ۱۸ امتیاز در رده دوازدهم جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر فوتسال قرار دارند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 953335