dawar
14 مرداد 1401 - 17:09

بازدید معاون رئیس‌جمهور از روستای سیل‌زده «بارده»/ مرتضوی: به مردم اطمینان می‌دهیم خسارات جبران می‌شود

سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس‌جمهور به صورت سرزده از روستای سیل‌زده بارده در استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، معاون اجرایی رئیس‌جمهور ظهر امروز و با دعوت استاندار چهارمحال و بختیاری به صورت سرزده از روستای سیل‌زده بارده بازدید کرد.

سید صولت مرتضوی پس از بررسی میدانی ابعاد خسارات سیل در این روستا در جمع خبرنگاران گفت: از هوشیاری مردم که با تخلیه به موقع مناطق در مسیر سیلاب مانع بروز خسارات جانی در این روستا شدند، تشکر می‌کنم.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور اظهار داشت: متاسفانه مستحدثاتی در مسیر رودخانه ایجاد شده که مسیر آن را محدود کرده و همین موضوع موجب شدت خسارات وارده شد.

وی با بیان اینکه استاندار چهارمحال و بختیاری از روز اول لحظه به لحظه با مسئولان کشوری در ارتباط بوده است، خاطرنشان کرد: به مردم اطمینان می‌دهیم که خسارات آن‌ها جبران می‌شود و با کمک و همکاری خود مردم روستای بارده بهتر از قبل سر پا خواهد شد.

مرتضوی بیان داشت: پس از این بازدید در ستاد مدیریت بحران استان تصمیمات لازم اتخاذ و آنچه در سطح استانی باید پیگیری شود به مدیران ابلاغ می‌شود و بخشی هم در سطح ملی پیگیری خواهد شد.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه ادارات، گروه‌های جهادی و مردم پای‌کار بوده‌اند و بخشی از آلام سیل‌زدگان را التیام بخشیده‌اند، افزود: برای تعمیر منازل آسیب‌دیده تسهیلات در نظر گرفته شده و خسارت به دام و کشاورزی مردم پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 537049